Hoşgeldiniz

Ağanlar Tersanesi olarak 34,000m2 ve 2 parmak iskeleden oluşan kara park alanımızın inşaatı başarıyla tamamlanmış olup; bu alanda 450 ton kapasitesi ile Türkiye'nin en yüksek taşıma kapasitesine sahip travellift hizmet vermeye başlamıştır. Bu lifte ilave 100 ton ve 40 ton liftlerimiz de mevcuttur. Tersanemizde aile şirketi Sunmarine her tür tekne malzemesi temini yapmakta ve 60' ı aşkın yetişkin ve tecrübeli personel ile Ağanlar yat sahiplerine 50 yılı aşkın tecrübesiyle her tür ve her genişlik-boy da ki tekne projelerinde; "anahtar-teslim" hizmet sunmaktadır.

Ağanlar Tersanesi' nde vizyon ''Siz hayal edin, biz hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim'' olduğundan; en yüksek standartlarda ISO belgemiz ve kalite anlayışmız ile giderek önemi artan bu sektörde var olmak şirketimizin misyonudur.


Tags
. ağanlar . Ağanlar Bodrum . Ağanlar Tersanesi . Ağanlar Tersanesi Bodrum . Ağanlar Yatçılık . ahşap . ahşap gulet . ahşap gulet bodrum . ahşap tekne . ahşap tekne bodrum . ahşap tekne yapım . ahşap yat . ahşap yat bodrum . ahşap yat yapım . alüminyum tekne . alüminyum tekne yapım . alüminyum yat . alüminyum yat yapım . Bodrum . bodrum tekne tamir . çelik tekne . çelik yat . Erdem Ağan . Erol Ağan . gemi inşaatı . gemi inşaatı bodrum . gemi mühendisliği . gulet . gulet bodrum . gulet yapım . kestrel . mühendislik . tasarım . tekne . tekne bakım . tekne bakım bodrum . tekne bakımı bodrum . tekne bodrum . tekne mühendisliği bodrum . tekne mühendislik . tekne refit . tekne refit bodrum . tekne tamir . tekne tamir bodrum . tekne tamiri . tekne tamiri bodrum . tekne tasarım

Bodrum Tersane Ağanlar Tersanesi Bodrum Marina Ağanlar